İçeriği yükleniyor ...
Gezinti

Takvim

Önceki sayfaya dön
Açıklama

Açıklama

Takvim Baskısı

Takvim baskısı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir, ancak tasarım konusunda çok şey düşünmelisiniz. Pek çok özel seçenek ile şirketiniz için doğru takvimi oluşturmak ezici olabilir. Yapabileceğiniz birçok seçenek var, ancak yazdırmada işinizde bir artış sağlamak istiyorsanız, bu tasarım yapılmaması gerekenlerden uzak durun.

Rengini değiştirme

takvim baskıSiyah-beyaz takvim baskısı belli ki daha ucuz, ancak tasarımlarınız renksiz neredeyse etkiye sahip olmayacak. Sadece tam renkli baskıya yatırım yapmanız değil, aynı zamanda cesur tonlar ve renkli fotoğraflar tasarıma dahil etmekten korkmamalısınız. Takviminize, kapakta güçlü bir pop renk baskısı yapın ve yılın her ayı için en az bir kez başlayın.

Hazır fotoğraflar kullanmayın

Genel fotoğraflar kullanmayı bırakabilirseniz, bu önerilir. Gerçekten takvim baskılarınızın müşterilerinizle bağlantı kurmasını istiyorsanız, bir fotoğraf kiralayın ve kendi ilgili fotoğraflarınızı takvimde kullanmak üzere alın. Veya bir profesyonelin fotoğraflarını kullanma iznini alabilirsiniz, ancak bu sizin yaklaşımınız varsa, bunların mümkün olduğunca ve yerel olmasına dikkat edin.

İşletmenizi tanıtmayı unutmayın

Eğer tasarıma çok fazla girerseniz, yol boyunca tanıtmak istediğiniz ürünleri ve hizmetleri unutabilirsiniz. Gerçekten takvim baskı ile işinizi artırmak isterseniz, bilgi, satış veya ürün özelliklerini tasarıma dahil etmek için bir yol bulabilirsiniz. Ay boyunca küçük bildirimler ekleyebilir veya ürün bilgilerini her ayın altbilgisi boyunca interject edebilirsiniz. Her iki durumda da, bu bilgiler şirketinizi doğru bir şekilde tanıtmak için çok önemlidir.

Sizi zaten tanıdığımızı düşünmeyin

Takvim baskısı, müşterilerin size tanıtılması veya yalnızca ihtiyaç duyduklarında orada bulunduğunu hatırlatmaları için mükemmel bir mekan sağlayabilir. Bu takvimler eğlenceli olmalı, aynı zamanda tüketici için bilgi yatağı olarak hizmet ediyor olmalıdır. İnsanların sizin adınızı bildiklerini varsayabilirsiniz, ancak takvim baskınızın düzeninde dolaşan logonuz, iletişim bilgileriniz, sloganları ve diğer marka bilinci oluşturma bileşenlerini hatırlatmaktan korkmayın.

Takvim baskısının işinizi genişletmenin en iyi yollarından biri olduğunu biliyor muydunuz? Evet, bir sürü güçlük çekmeden yapılabilir; Aslında, şirketinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerini tanıtmanın yanı sıra potansiyel müşterileriniz ve mevcut müşterileriniz için şirketinizin marka imajını oluşturmak veya geliştirmek için en iyi yöntemlerden biridir. Ancak, retorikle yeterince – potansiyel veya mevcut müşterilerinizin kalplerine ve zihnine derhal girmenin yolu, promosyon takvimleri de dahil olmak üzere farklı promosyon ürünleri türleri kullanmaktır. Örneğin:

 

 

Yorumlar (0)

İncelemeler

Hiç yorum yok

İlk yorum yapan siz olun! “Takvim”

9 Ay Taksit Seçenekleri

9-ay-taksi-secenekleri

Benzer Ürünler

Katalog Baskı

Ankara Katalog Fiyatlarımızda En Uygun Fiyat Garantisi

Kartvizit Baskı

Ankara Kartvizit Fiyatlarımızda En uygun Fiyat Garantisi

Fatura Baskı

0312 229 57 56  nolu telefondan yada info@matbaankara.com mail adresinden fiyat teklifi alabilirsiniz!

Zarf Baskı

Ankara zarf basımızda uygun fiyat ve kalite farkı ile

Broşür Baskı

Ankara broşür de kalite ve uygun fiyat garantisi

Cepli Dosya

ankara cepli dosyada şook kampanyalar
Geri Dön