İçeriği yükleniyor ...
Gezinti

MAGNET

Önceki sayfaya dön
Açıklama

Açıklama

Magnet Baskı

Magnet Baskı Dijital baskı teknolojisi, basılı malzemelerdeki çeşitli bilgilere erişmemizi sağlayan bir zamanda, çeşitli kart türleri bize etkili bir pazarlama ve iletişim aracı sağladı. Bu bakımdan Magnet Baskı kartlar, halkın dikkatini çeken yenilikçi araçlar olarak düşünülebilir. Farklı amaçlar için farklı yerlerde kullanılan birçok manyetik malzeme var.

Magnet BaskıBirçok işletme, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için çeşitli manyetik kart kullanıyor. Profesyonellerin, şirket kimliğini etkili bir şekilde sergilemeleri için büyük bir yardım yaptık. Reklam mıknatısları, kağıt kaplamanın, Magnet Baskı yüzeyin benzersiz özelliklerinden dolayı müşterilerin dikkatini çekmek için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Magnet Baskı malzemelerinde canlı görünümler sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar hafiftir, aktarılması kolaydır ve birçok kullanıcı dostu nitelik taşırlar. Sayısal teknolojinin yardımıyla farklı cazip logolar, fotoğraflar, karikatürler, bilgisayar grafikleri, işaretler ve farklı formatlar gösterilebilir.

Özel mıknatıslı baskının iç ve dış mekanlarda kullanımı oldukça yaygındır. Bir yerden diğerine kolayca aktarılabildikleri için onları kapı, araç, masaj plakası, sinyal panoları ve diğer yerlerde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir yapışkan etkisi taşımaz, bu nedenle herhangi bir nokta veya çizik konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Farklı müşteriler, polistren kaplamalı ve uzun ömürlü renklerle güçlü ve sıkıştırılmış mıknatısları kullanabilir. Muhtemelen düzenli kullanımlarını sağlamak için UV parlak laminasyon veya parlak vinil ile desteklenmektedir.

Halen, çevrimiçi erişilebilen birçok basım şirketi var. Özel Magnet Baskı için görünüm, şekil ve boyut bakımından büyük çeşitlilik sunuyor. Bu Magnet Baskı maliyet etkinliği yanı sıra hızlı sonuç üretmek için pazarlama kampanyanıza yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur. Bu şirketlerin çevrimiçi web siteleri, ilgi ve amacınıza uygun olarak birkaç seçenek sunuyor.

Araç mıknatısları, farkındalığı artırmak, bağış toplama kampanyaları yapmak ve okul ruhunu artırmak için en sıcak, en basit biçimdir. Bunlar kiliseler, sivil gruplar, okullar ve diğer örgüt türleri tarafından kullanılır. Bununla birlikte, araç mıknatıslı baskı servislerini kullanmaya karar vermeden önce, konseptin sağladığı faydalara bakmak idealdir.

Bunları yalnızca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme şansını elde etmekle kalmaz, aksine hiçbir ekstra maliyet olmadan yapılır. Bu durumda, mıknatıslar üzerine kendi maskotunu veya logosunu kullanabilir, mevcut bir tasarım için yerleşebilir veya alternatif olarak ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir özelliğe sahip olabilirsiniz. Bunu gerçekleştirme süreci basit ve kolaydır, böylece projede çok fazla zaman harcamazsınız.

Yorumlar (0)

İncelemeler

Hiç yorum yok

İlk yorum yapan siz olun! “MAGNET”

9 Ay Taksit Seçenekleri

9-ay-taksi-secenekleri

Benzer Ürünler

Broşür Baskı

Ankara broşür de kalite ve uygun fiyat garantisi

Cepli Dosya

ankara cepli dosyada şook kampanyalar

Katalog Baskı

Ankara Katalog Fiyatlarımızda En Uygun Fiyat Garantisi

Defter Baskı

Ankara Defter ve sıvama kapaklı defterde 2016 ürünü % 10 indirim
Geri Dön