İçeriği yükleniyor ...
Gezinti

Antetli kağıt

Önceki sayfaya dön
Açıklama

Açıklama

Antetli kağıt Baskı

Antetli Kağıt Baskı, ticari iletişimin en önemli bölümlerinden biridir. Çevrimiçi baskı ile yapılabilir. Antetli kağıt mektup kağıdının başlığıdır. Bunlar genelde şirketin veya organizasyonun logo veya kurumsal tasarımına sahip isimlerden ve adreslerden oluşur. Bazen de bir geçmişe sahiptir. Antetli bir mektup. Bunlar ticari iletişimde kullanılır. Bunlar, şirketin veya kuruluşun tüm iletişimlerini iletmek için kullandığı resmi iletişim kağıtlarıdır. Kuruluşun adı, adresi ve logosu olduğundan yasal tanıma sahiptir ve birçok amaç için kullanılabilir.

Antetli Kağıt BaskıAntetli kağıtlara basılması dikkatli bir şekilde bilgi seçilmesini gerektirir. İsim ve adres doğru olmalıdır, bu nedenle yer bulma şirketi veya organizasyonu zor değildir. Hizalama ve girinti de eşit derecede önemlidir. Antetli yaparken izlenen çeşitli stiller var. Bazı şirketler adresi sayfanın sol tarafına koyarken bazıları sağın üzerine koyuyor. Hala bazıları dokümanın üstüne koyuyor.

Baskı tekniği de uygulanır. Genellikle ve en çok litografik veya ofset baskı, bir antetli kağıda yazdırılırken kullanılır. Bunun nedeni, bir antetli kağıdın sadece baskı amaçları için kullanılması ve yazdırma amacıyla kullanılmasıdır. Bu nedenle, bunlar sonunda, bir yazıcıdan tekrar geçmelidir. Bu nedenle, yeniden yazdırılabilir hale getirir, bir antetli kağıt litografik olarak basılır.

Antetli kağıtlar herhangi bir boyutta basılabilir, ancak en popüler olanlar A4 ve A5 boyutlarıdır. A4 boyutu 210 x 297 mm ve A5 boyutu 148 x 210 mm’dir. Bunlar 110gsm – 120 gsm kalite kağıda basılmıştır. Bu kağıt genellikle mono ve renkli mürekkep püskürtmeli baskı, mono ve renkli lazer baskılar ve standart fotokopi makineleri için yararlıdır.

Bazı antetlerde antetin alt kısmında da ek bilgiler bulunur. Genellikle bu bilgiler daha küçük bir yazı tipi boyutuyla yazdırılır. Antetli baskı çeşitli stillerde ve türlerde yapılır, örneğin bir renk, iki renkli ve tam renkli antetli kağıt. Bazı antetli kağıtların bir filigran veya hafif bir görüntüden yapılmış bir arkaplan da vardır. Bu, genişletilmiş şirket logosundan veya başka bir tür imajdan oluşabilir.

Shalu, makale, haber, basın bültenleri ve bloglar yoluyla antetli kağıt baskı ve çevrimiçi baskılarla ilgili bilgileri getiren bir makale yazarıdır. Daha fazla ayrıntı için çevrimiçi basım web sitemizi ziyaret edin.

Yorumlar (0)

İncelemeler

Hiç yorum yok

İlk yorum yapan siz olun! “Antetli kağıt”

9 Ay Taksit Seçenekleri

9-ay-taksi-secenekleri

Benzer Ürünler

Cepli Dosya

ankara cepli dosyada şook kampanyalar

Katalog Baskı

Ankara Katalog Fiyatlarımızda En Uygun Fiyat Garantisi

Defter Baskı

Ankara Defter ve sıvama kapaklı defterde 2016 ürünü % 10 indirim
Geri Dön