İçeriği yükleniyor ...
Gezinti

Fatura Baskı

Önceki sayfaya dön
Açıklama

Açıklama

Ankara Fatura Baskı

Ankara Fatura Baskı için Ankara’da Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Fatura baskı isteğe bağlı olarak istenilen ölçülerde yapılabilir. Çoğu zaman, Büyük boy 20×28 cm, küçük boy ebatı 20×14 santimetredir. Kopya sayısı satın alan isteğine nazaran 2*3*4 olabilir.

ankara fatura baskı

Fatura’da Maliye Bakanlığının belirttiği bazı şartlar haricinde renkler ve yerleşimde taleplerinize göre değişimler yapılabilir. Fatura Ankara maliye anlaşmalı matbaa Fatura Baskı olarak hizmet vermektedir.Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve Resmi evrakların basımına izin vermesi için ilk olarak müraacatta bulunan Basımevi’nın Makina teşkilatının kafi bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması benzer biçimde özellikler istemekle birlikte

Fatura Baskı Ankara

İşinizin servis, öğe, Profesyonel veya Zaman Fatura’ya en uygun satış düzeninin (fatura türü) türünün hangisine uygun olduğuna karar verdikten sonra, faturanızı bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Kur’a gidin – Formları Özelleştir – Faturalar. Satış Düzeni MYOB Düz Kağıt Fatura’nı ya da özelleştirmek istediğiniz önceden yazdırılmış bir faturayı seçin. Bu örnekte, bir Hizmet düzeni ve MYOB Düz Kağıt Fatura kullanacağız.

Özelleştir’i tıklayın ve MYOB varsayılan faturası görüntülenecektir. Faturanın düzeninde iki alan türü vardır. Biri Metin Alanı, diğeri Veri Alanıdır. Metin Alanları, yeniden yazarak, yazı tipi boyutunu ve stilini değiştirerek değiştirebileceğiniz alanlardır. Örneğin, Bill To deyildiğinde: Bu alana çift tıklarsanız ve Fatura Şunu söylemek için tekrar yazabilirsiniz:. Veri Alanları, Satış Faturası ekranınızdan değiştirilebilen ve değiştirilemeyen alanlardır. Ankara Fatura Baskı Tüm alanlar yeniden konumlandırılmış, silinmiş, yeniden boyutlandırılmış ve kenarlıklar eklenebilir faturalardandır. Çevrelerinde [köşeli ayraç] bulunan alanlar Veri Alanları’dır ve parantez içermeyen alanlar Metin Alanları’dır.

Araç Çubuğu, kendi faturalarınızı oluşturmanıza izin veren bir araçtır.

İlk araç, yeni veri alanları veya sütunlar eklemek için kullanılır. İkinci araç, faturadaki herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz bir metin alanı oluşturur. Üçüncü araç, bir grafik veya logo yapıştırabileceğiniz bir resim alanı eklemek için kullanılır. Dördüncü araç, formunuz üzerinde daha büyük yapılabilir ve herhangi bir yere yerleştirilebilen bir dikdörtgen ekler. Ankara Fatura Baskı Beşinci araç formunuzda çizgiler çizer ve bunlar daha kalın ve daha uzun veya daha kısa olacak şekilde değiştirilebilir. Altıncı araç, son işleminizi geri almanızı sağlar. Yedinci ve sekizinci araçlar, formunuzun önüne geri getirmek istediğiniz alanlardır.

Şablondan çalışma faturanızı özelleştirmenin daha etkili bir yoludur. Nasıl görünmesini istediğinizi belirleyin ve faturayı tamamlayana kadar her adımı özelleştirin. Formu Farklı Kaydet düğmesi, faturanızın kaydedildiği ve adlandırıldığı yerdir ve Form Kaydet düğmesi daha sonraki bir tarihte faturanız üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak için kullanılır. Formu Farklı Kaydet’i kullanarak formu kaydettiğiniz sürece faturayı bir defada tamamlamak zorunda değilsiniz. Basitçe Kurulum – Formları Özelleştir – Fatura’ya dönün ve formunuzun zaten üzerinde çalıştığını göreceksiniz.

Bir faturayı özelleştirme çok eğlenceli olabilir, ancak biraz deneme yanılma işlemi yapıyor. Sabırlı olun ve yaratıcılığınızın tadını çıkarın!

MYOB hakkında daha fazla öğrenmek ister misiniz? MYOB’u adım adım adım ziyaret edin: [http://www.onlinemyobtraining.com]

Sonya McLaughlan, MYOB için uzmanlaşmış bir antrenör ve antrenörüdür ve yüzlerce MYOB kullanıcısına sahiptir.

 

Yorumlar (0)

İncelemeler

Hiç yorum yok

İlk yorum yapan siz olun! “Fatura Baskı”

9 Ay Taksit Seçenekleri

9-ay-taksi-secenekleri

Benzer Ürünler

Kartvizit Baskı

Ankara Kartvizit Fiyatlarımızda En uygun Fiyat Garantisi

Katalog Baskı

Ankara Katalog Fiyatlarımızda En Uygun Fiyat Garantisi
Geri Dön